Karty

Vitalita

Kapacita zdraví vzroste na 150
Skvělá karta. Dá se použít v podstatě v každé úrovni. Vzhledem k tomu, že se zvedne maximální počet zdraví je možné se tak více vylečít a být lépe připraven na další nepřátele. Význam ztrácí až se získáním užitečnějších karet.

Nešťastné opatství – Dokončit úroveň jen s použitím zbraně Pain / Killer
– Tohle není snadný úkol. Nepřátel je v úrovní přes 600 a Painkiller není zrovna zbraň s masovým potenciálem zabíjení. Hojné vystřelování roztočené čepele a masakrování nepřátel v zástupu je jedním z klíčů pro splnění úkolu. A ten se vyplatí splnit, takže si dejte záležet.

Cena – 1050

 

Hbitost

2x rychlejší střelba zbraní
Nejlepší je proti rychlým nepřátelům. Je nutné také dávat pozor na munici, která bude mizet mnohem rychleji.

Dálnice do Pekla – Dokončit úroveň do 35 min
– Dlouhá časovka v dlouhé úrovni. Určitě si mnoho hráčů řekne, že nebude hrát úroveň dvakrát a půjde rovnou na úkol, ale to není dobrý nápad. Lepší je si skutečně úroveň nejprve projít a až napodruhé jít na čas.

Cena: 500

 

Proměna v démona

Proměníte se v démona
Nejlepší zlatá karta ve hře. Kdykoli je možné se proměnit v démona, se kterým se dá bez problému zvládnout každá situace. Hodí se tedy do každé úrovně.

Mrtvé skladiště – Dokončit úroveň se 120 nebo více body zdraví
– Může to vypadat těžce ale tak hrozné to není. Chce to pečlivě sbírat duše a udržovat si zdraví nahoře.

Cena – 666

 

Poslední dech

Po smrti se regeneruje zdraví na 33
Dobrá karta především do těžších úrovní. V podstatě tak získáte 33 zdraví navíc, ovšem taková Vitalita vám přidá hned 50 bodů navíc, ačkoli… při snížení zdraví a s hrozbou smrti hráč logicky zbystří a je pozornější.

Pohřebiště – Sebrat všechny bedny s municí
– Protože se na konci neotevře celá úroveň, je tento úkol podstatně náročnější. Klíčem je opravdu pečlivě prozkoumat každou oblast. Zvláštní, že tato karta vám přidá 33 zdraví, kdežto Vitalita z první úrovně přidá hned 50. Samozřejmě je ale otázkou psychika hráče, tedy zvýšení opatrnosti s blízkostí úmrtí.

Cena – 2200

 

Vykupitel duší

2x více zdraví z každé duše (zelená 2, červená 12)
Perfektní karta pro rychlé léčení, která najde uplatnění v každé úrovni.

Angkor – Sebral alespoň 300 zlata
– Tohle vůbec není těžký úkol a karta je velmidobrá. To ovšem ne, pokud plánujete hrát hned Traumu, nicméně jinak jde o nejlepší kartu hry.

Cena – 500