Souhrn

Tabulka všech úrovní Battle out of Hell srovnávající počty nepřátel, léčení a odhadovaný herní čas. V případě léčení čísla v závorce uvádění běžné léčení a léčení v tajných oblastech. Odhadovaný čas počítá s nalezením všech tajných oblastí, tedy za předpokladu, že přesně víte, kde je hledat.

Tabulka BooH

Nejvíce nepřátel čeká právě v Koloseu a to dokonce zhruba o 10 více než v Opuštěné továrně – doposud nejnabitější úrovni. Naopak nejméně nepřátel nabízí Sirotčinec. Je to jedna z mála úrovní napříč celou herní sérií v níž jde počet nepřátel pod stovku (a nejde o úroveň s bossem). Nejdelší úrovní je Kamenolom, což vzhledem k jeho rozsáhlosti není moc divu.

Můžete si všimnout, že léčení z tajných oblastí je v BooH poměrně málo. Tajné oblasti v BooH totiž nejčastěji zahrnují svaté předměty, případně nějakou tu munici a brnění, ale léčení jen trochu. A ještě jedna zajímavá věc tu je – v Painkilleru počet nepřátel zhruba odpovídal počtu bodů léčení. Souvislost v tom nehledejte, ale pro představu je to dobré vědět. Ovšem tady v BooH je počet léčení zhruba dvojnásobkem počtu nepřátel! Rozhodně to ale neznamená, že BooH je snazší než Painkiller. Navzdory léčení je tomu spíše naopak, jelikož BooH představuje mnoho náročných situací, vražedné prostředí a ještě velmi nebezpečné nepřátele.

Jak vidíte, celkový počet nepřátel i celkový herní čas je oproti Painkilleru zhruba poloviční. Myslím, že na datadisk je to slušná délka.