Souhrn

Tabulka všech úrovní Resurrection srovnávající počty nepřátel, léčení a odhadovaný herní čas. V případě léčení čísla v závorce uvádění běžné léčení a léčení v tajných oblastech. Odhadovaný čas počítá s nalezením všech tajných oblastí, tedy za předpokladu, že přesně víte, kde je hledat.

Tabulka Res

Jak je vidno, počty nepřátel v jednotlivých úrovních až na dvě výjimky výrazně převyšují předchozí díly. Hned ve čtyřech úrovních jde počet monster přes úctyhodných 600, zatímco doposavadní nejnabitější úroveň (Koloseum) měla jen necelých 400 monster. Počet léčení je zhruba dvojnásobkem počtu nepřátel, což známe z BooH. Ne, že by to spolu souviselo, ale přeci jen je pravdou, že obtížnost Resurrection se zhruba přibližuje obtížnosti BooH. Všimněte si i úctyhodné délky většiny úrovní.

I celková herní doba je značná. Na první pohled by se mohlo zdát, že Resurrection je kraťoučká záležitost, ale ono to tak jen vypadá. Resurrection rozhodně není tak krátká hra, jak si mnozí myslí, ostatně vždyť jeho délka zhruba odpovídá délce Overdose. Taková malá velká hra.