Úrovně

První datadisk nabízí kapitolu čítající 3 úrovně. Všechny jsou použity z původní verze Painkillera a všechny pocházejí z jeho druhé kapitoly. Zajímavé je, že ve všech úrovních je počet nepřátel výrazně větší než u původní verze PK.


 

1. Město

Město

Město je úroveň působící paradoxně mrtvým dojmem. Všude hoří budovy, na ulících se povalují ohořelá těla a spousta trosek. Nejzajímavější je asi náměstí s šibenicí. Z jednoho domu je cesta do podzemních chodeb, kde se nachází obětní místnost.
Hodnocení – 2

Nepřátelé – 250 (141)
Herní doba – 25:00


 

2. Blázinec

22. Blázinec

Blázinec je velká budova na opuštěném místě. Kolem se rozprostírá velká zahrada a u altánku je také tajná cesta do budovy. Ta má tři patra a dostupná je i věž. Tato úroveň působí až hororově díky hustému dešti, noci a zvuků nářků a řevu šílenců. Autoři se bezpochyby nechali inspirovat reálnou nemocnici pro duševně choré a to tou jež stojí v Danversu (USA). HD verze je rozšířena o druhý průchod blázincem. Napodruhé jde o systém portálů, které vedou mezi jednotlivými místnostmi. V závěru se představí miniboss.
Hodnocení – 1

Nepřátelé – 294 (92)
Herní doba – 30:00


 

3. Sněžný most

Sněžný most

Sněžný most působí poměrně moderně. Kovová konstrukce mostu, kterou budete procházet je sice zajímavá, ale zajímavější je asi obrovské skladiště umístěné ve skále. Odtud také vede cesta k lanovce. V HD verzi je úroveň rozšířena o část města z první úrovně, tentokrát v zimním vydání. Objevuje se také miniboss.
Hodnocení – 3

Nepřátelé – 291 (204)
Herní doba – 40:00