Monstra

Podrobný přehled monster, včetně jejich popisu a doporučené zbraně. Monstra jsou seřazena podle druhu (dle duší) a dále podle výskytu při postupu hrou. To znamená, že monstra, která si odbyla premiéru v předchozích kapitolách zde nenajdete.

Běžná monstra – 9
Silná monstra – 1

 

1. Ruský voják

Ruský voják

Kostlivec ruského vojáka bránícího Leningrad. Je oblečen v uniformě a v rukou má samopal Spagin a granáty. Je poměrně přesný a nebezpečný.

Vhodná zbraň – Samopal, Kulomet

2. Ruský tank

t-34.jpg

Ruský tank který je velmi nebezpečný, protože dokáže střílet dělem i na velkou vzdálenost. Exploze je hodně velká a je těžké se jí zcela vyhnout. Je samozřejmě velice odolný.

Vhodná zbraň – Raketomet

3. Německý voják

nemecky-vojak.jpg

Kostlivec německého vojáka dobývající Leningrad. Je oblečen v uniformě a v rukou má samopal MP 40 a granáty. Je poměrně přesný a nebezpečný.

Vhodná zbraň – Samopal, Kulomet

4. Sebevrah

deto.jpg

Chlápek obvázán spoustou výbušnin. Je docela odolný a pokud ho zabijete tak exploduje. Když k vám přijde dost blízko, sám se odpálí, takže je nejlepší ho zabít už zdálky.

Vhodná zbraň – Zmrazovač, Hvězdicomet

 

5. Německý tank

panzer.jpg

Německý tank, který je velmi nebezpečný, protože dokáže střílet dělem i na velkou vzdálenost. Exploze je hodně velká a je těžké se jí zcela vyhnout. Je samozřejmě velice odolný.

Vhodná zbraň – Raketomet

6. Nacistická zombie

Nacistická zombieZombie v uniformě nacistického vojáka. Útočí zblízka pěstmi, ale některé dovedou na dálku vrhat ruční granáty.

Vhodná zbraň – Zubaté ostří, Brokovnice

7. Komando se zlatým pancířem

komando---zlate.jpg

Stejně jako komando ve stříbrném brnění dokáže skákat do velkých výšek a házet nálože, které se aktivují až když k nim přijdete. Navíc má o jeden samopal více a dokáže vám způsobit dvakrát větší škody. Pokud ho vážně poraníte, jeden samopal mu upadne, ale i nadále je velice nebezpečný.

Vhodná zbraň – Kolíkovač, Kulomet

8. Dělo

Dělo

Dělo schopné střílet i na velké vzdálenosti. Je velice odolné, ale nemůže se pohybovat, takže je velmi snadným cílem. Bez pořádného krytí je nebezpečné s ním bojovat. Též neplatí, že stačí sestřelit střelce – střelec i dělo mají společné zdraví.

Vhodná zbraň – Raketomet

9. Tank

tank.jpg

Nebezpečnější než dělo, neboť se může pohybovat a není tak snadné se před ním krýt. Nejlepší je střelba na velké vzdálenosti. Přiblížení se k tanku znamená téměř jistou smrt, protože vystřelené rakety mají velký rádius exploze a jen těžko se před nimi uhýbá. Pochopitelně je také hodně odolný, nicméně lze ho zničit jakoukoli zbraní.

Vhodná zbraň – Kulomet, Raketomet

Silná monstra

1. Ruský důstojník

rusky-dustojnik.jpg

Velice nebezpečný chlápek. Nejenom že je velice odolný, ale je schopný po vás střílet světlice ze své pistole. Ty jsou naštěstí dobře vidět a i když jsou velice rychlé, dá se před nimi uskočit. Horší ale je když výstřelem světlice do vzduchu přivolá letecký útok – na zem dopadnou bomby a pokryjí velkou oblast. I po výbuchu tam ještě nějakou dobu hoří, takže je lepší se místu vyhnout. Před tímto útokem se ale jen těžko uhýbá. Nejlepší je najít rychle nějaký úkryt v budově nebo pod troskami.

Vhodná zbraň – Samopal, Kulomet

Boss

Rudý lebkoun

Rudý lebkounMnohem odolnější než běžná verze Lebkouna. Navíc dokáže svojí brokovnici střílet velmi rychle. Je velice rizikové se k němu přibližovat.