Boss

EVA

eva.jpgPo získání moci z padlého Alastora se změnila do jeho podoby. Z Evy je velký okřídlený démon s velkými pancíři po celém těle a přilbou.
1. Může se napřáhnout, skočit a udeřit vás
2. Dokáže plivat oheň
3. Když zvedne ruku nad hlavu, přivolá déšť meteoritů, které dopadnou přímo na vás pokud včas neuhnete.
4. Poslední útok je vystřelení celé ohnivé stěny. Těžko se před ní uhýbá.

Aréna: Velký prostor ve tvaru kříže. Není kde se schovat a krom zlatého brnění není v sále absolutně nic.

Popis boje:
A – Bez karet
– Jakmile se ocitnete v sále, rychle seberte léčení a začněte kroužit kolem Evy. Může po vás skočit a praštit vás – v tom případě se snažte uskočit dozadu. Může také začít plivat oheň, ve kterém rozhodně nebuďte moc dlouho. Hlavně dávejte pozor pokud začne šlehat blesky. Podle toho poznáte že na vás z nebe za chvíli spadnou meteority. Naštěstí je vysoce pravděpodobné, že se meteority roztříští o stěnu chrámu, takže dolů spadne jen pár z nich, pokud vůbec nějaký. Také sledujte, jestli se kolem démona nezačne objevovat oheň, v tom případě vystřelí velkou ohnivou stěnu, které jen těžko uhnete. Z toho důvodu je dobré se pohybovat přískoky a držet tak vysokou rychlost.  Eva je zranitelná už od samého počátku, ale vydrží opravdu mnoho. Dobré je využít kombinaci kulometu a raketometu, ale ještě lépe poslouží hvězdice. Není, co víc k souboji dodat. Klíčem je rychlý pohyb okolo Evy a hlavně nenechat se zahnat do kouta.

B – S kartami – Jako zlatou kartu vemte Železnou vůli a ze stříbrných jednoznačně Vysávač zdraví. Karty použijte hned, jak se ocitnete před bossem a pokud jste si použití zlatých karet šetřili, můžete je vytasit hned 3x a mít 1:30 nesmrtelnosti! Za tu dobu stihnete Evu snadno porazit a i kdyby ne, s Vysávačem zdraví by mělo stačit udržet ji pod stálou palbou kulometu – budete se neustále léčit.