Základní informace

V této rubrice si představíme jednotlivá DLC a jejich specifika. Všechny ostatní věci jsou totožné jako u základní HD verze.


1. The Clock Strikes Meat Night

První DLC vyšlo 22. 2. 2013. Nabízí celkem trojici úrovní z původní verze PK, přesněji z jeho druhé kapitoly. Jedna úroveň je takřka totožná, ty další dvě nabízejí pár nových místností. Všechny úrovně však mají mnohem více monster než u původní verze.

Démonická lebka
Jedinou novinkou v hratelnosti je přítomnost démonické lebky, jejíž účinnost je však jiná než v původním PK. Tato lebka zdvojí některé zbraně, takže hráč může po omezenou dobu střílet dvojnásobnou silou. Přímo se vybízí název Dual lebka.

Monstra
Představí se několik staronových monster z PK verze, ale žádná zbrusu nová.

Zbraně
Zbraňový arzenál se ve všech DLC porůznu mění a v každé úrovni má hráč jiné počáteční zbraně. Celkový zbraňový arzenál tohoto DLC obsahuje všechny základní zbraně vyjma Smopalu / Plamenometu a Šípkometu / Žhaviče.


 

2. Operation „Zombie Bunker“

Druhé DLC vyšlo jen měsíc po prvním, přesněji 29. 3. 2013. Jedná se o válečné DLC nabízející další tři úrovně, tentokráte výhradně s vojenskou tematikou. Představí se jedna úroveň z PK, jedna z BooH a jedna zbrusu nová úroveň! DLC nabízí obrovská kvanta nepřátel, jejichž celkový počet hravě přesahuje předchozí DLC a rovněž délku prvního přídavku.

Démonická lebka
Dual lebka na zdvojení zbraní se objevuje i v tomto DLC, ačkoli v menší míře.

Monstra
Další várku staronových monster z PK doplnilo nové monstrum nacistického vojaka.

Zbraně
Tentokrát se představí celý arzenál zbraní, tedy všech 8 kusů a nově i zbrusu nová zbraň!


 

 

3. Heaven’s Above

Třetí DLC bylo vydáno až 20. 6. 2013 a přineslo rovných 5 úrovní. Dvě z nich pocházejí z BooH, dvě dokonce z Recurring Evil a jedno z původního PK, přičemž jde o úroveň Město, která byla už v prvním DLC. Ovšem oproti jiným úrovním se celá pětice vyznačuje nikoho first person pohledem nýbrž izometrickou kamerou snímající svrchu postavičku hrdiny. Hráč nemůže skákat ani se rozhlížet a pouze se otáčí, pohybuje a střílí monstra.