Úrovně

Třetí datadisk nabízí kapitolu čítající slušných 5 úrovní, přičemž využívá izometrického snímání scény. Úrovně tentokrát vycházejí z různých dílu PK verze a to včetně Recurring Evil.


 

1. Pohřebiště

7. Pohřebiště

Velký hřbitov ukrytý v lesích. Vede k němu úzká pěšina podél jednoho menšího domu. Celý hřbitov je velice rozsáhlý. Obehnán je vysokou zdí. Kromě běžných hrobů je zde i mnoho velkých hrobek a krypt. Nedaleko hřbitova je veliký kostel u kterého se odehraje souboj s minibossem (Nemrtvým gigantem).
Hodnocení – 2

Nepřátelé – 686 (640)
Herní doba – 55:00


 

2. Město

8. Město

Město je úroveň působící paradoxně mrtvým dojmem. Všude hoří budovy, na ulících se povalují ohořelá těla a spousta trosek. Nejzajímavější je asi náměstí s šibenicí. Z jednoho domu je cesta do podzemních chodeb, kde se nachází obětní místnost. Opět jedna z těch působivých úrovní a to i díky geniální bojové hudbě.
Hodnocení – 2

Nepřátelé – 332 (141)
Herní doba – 25:00


 

3. Babel

9. Babel

Babylon se kromě velkého nádvoří skládá především z vysoké věže, kolem které se kroutí mnoho schodišť. Samotná věž má tři přístupná patra, přičemž to třetí navazuje na schodiště vedoucí dolů k patě věže. Temné chodby a schodiště jsou protkány pastmi. Na ochozu jednoho z pater věže se objeví i minoboss (Nemrtvý gigant).
Hodnocení – 5

Nepřátelé – 351 (237)
Herní doba – 35:00


4. Angkor

10. Angkor

Veliký chrám ve východoasijském stylu. Je ukrytý kdesi v horách. Chrám je značně poničený a skládá se z několika nádvoří navzájem propojených chodbami.
Hodnocení – 2

Nepřátelé – 497 (696)
Herní doba – 35:00


 

5. Pentagon

11. Pentagon

Velká místnost ve tvaru pravidelného pětiúhelníku, odtud název. Je zde spousta beden a kontejnerů a také tu je pětice velkých děl.
Hodnocení – 5

Nepřátelé – 526 (1)
Herní doba – 15:00