Úrovně

Čtvrté DLC vrací pohled zpět do FPS a zahrnuje trojici úrovní z původního PK, přičemž hned dvě z nich jsou z páté kapitoly a jedna je dokonce ryze finálová. Úrovně spojuje především motiv moře.


 

1. Starý klášter

12. Stará klášter

Působivá úroveň. Na skále uprostřed moře je polorozpadlý klášter. Na dalších skalách kolem něj se nachází malý kostel a mrtvý strom, u kterého je pár hrobů. Ve skále pod klášterem jsou chodby vedoucí dolů k moři. Úroveň je netypická tím, že checkpointů je velmi málo a svým způsobem je nahrazuje pětice hvězd, které je zapotřebí sesbírat, aby se otevřela cesta dál. A perlička na závěr – hvězda není ukládací bod.
Zajímavostí je, že tohle je vůbec první úroveň v celém HD, v níž je méně monster než v klasické PK verzi.
Hodnocení -.1

Nepřátelé – 151 (159)
Herní doba – 25:00


 

2. Doky

13. Doky

Jedná se o rozlehlý přístav, ve kterém je spousta přepravních kontejnerů, beden, vysokých jeřábů a skladišť. Je zde také jeden suchý dok s rozestavěnou lodí. Přístav je z větší části obklopen mořem a kotví zde jedna nakladní loď. Jde o úroveň s velkými výškovými rozdíly.
Hodnocení – 5

Nepřátelé – 259 (261)
Herní doba – 50:00


 

3. Ruiny

14. Ruiny

Španělská vesnice na ostrůvku v moři. Nechybí tu opevnění, kaple, kostel a mnoho obytných domů. Nedaleko odtud je obrovská pláň pokrytá ruinami staré stavby.
Hodnocení – 2

Nepřátelé – 143 (1)
Herní doba – 25:00