Tajné oblasti

I. Neskutečná pustina

1. Jakmile přejdete propast, všimněte si plošiny po levici. Pomocí výparů ze země vyskočte na plošinu a odtlačte kouli dolů. Tím jste ucpali jeden průduch a plyn vás tak vymrští ještě výš. Dostanete se až k plošině s brněním.
+ Brnění (100)

2. Po ukončení jízdy na kusu skály se podívejte dolů na lávové jezero. Je zde svítící kruh do kterého skočte. Jde o teleport a přenese vás na ostrůvek s užitečnými předměty (zpět vede další teleport).
+ Munice – 3x ruční granáty
+ Poklad – truhla

 

Tipy

A. V minulém díle byli Kleer kostlivci snad nejběžnějším protivníkem. Nemohou samozřejmě chybět ve druhém díle, kde jich je též spousty, avšak poprvé se objeví až v této kapitole.

 

II. Zhoubný kaňon

1. V záhybu kaňonu je vpravo za kamenem tajné srdce. Při odchodu se však zjeví šestice rudých býčích vojáků, kteří vám s klidem získané zdraví vezmou a možná vás rovnou zabijí, takže pozor na ně.
+ Zdraví (100)
– 6 Býči voják

2. Od velké lebky s rohy se dejte doprava podél zdi. Na plošince jsou výpary, po kterých vyskočte na vyšší plošinu. Na jejím konci je Serious bomba.
+ Serious bomba !!!

3. Od velké lebky s rohy se dejte doleva. Je tu úzký průchod a na jeho konci předměty.
+ Brnění (100)
+ Poklad – truhla
+ Munice –  2x rakety

4. Až se dostanete ke zřícenině stavby v jeskyni, běžte až ke zdi a zatáhněte za páčku. Otevře se místnost s deskami na podlaze. Abyste se vyhnuli smrtící pasti, projděte jen po deskách s nápisem – SERIOUS. Na konci je život.
+ ŽIVOT

 

Tipy

A. V kaňonu jsou dva úzké průchody, kde se nacházejí pytle.
+ Poklad – pytle

 

III. Vrakoviště

1. V první oblasti je vlevo ucpaná jeskyně. Zničte kámen blokující vchod a dostanete se ke spoustě věcem (a jednomu rudému škorpionovi)
+ Brnění (200)
+ Poklad – truhla
+ Munice – 2x rakety, 2x kulky
– Rudý škorpión

2. Ve druhé oblasti budete mít po levici na skále menší kameny naskládané do podoby písmena S. Všechny kameny zničte a objeví se spousta pilulek
+ Zdraví – 9×5

 

Tipy

A. V první oblasti budete mít po pravici vyvýšenou plošinku a na ní pytel. Abyste se k němu dostali, využijte nedalekou kostru, po které vyskočte. Kostra je však snadno zničitelná, tak pozor abyste ji během boje, byť omylem nezasáhli.
+ Poklad – pytel

 

 IV. Kleerovského účet

Tipy

A. Palička se objeví přibližně v samém středu arény. Žádný dobrý úkryt zde však není a tak pokud chcete na paličku počkat, budete se muset Kleerovskymu neustále vyhýbat.