Úrovně

Stručný přehled úrovní, jejich nejdůležitější staty a moje osobní ohodnocení každé úrovně (čím nižší, tím lepší – jako ve škole). Hrál jsem na obtížnost střední (Normal) – na jiné obtížnosti se počet nepřátel mění, avšak nijak výrazně.

 

1. Forsaken Slums

1. Forsaken Slums V této úrovni hrají prim dlouhé uličky a ulice ale nedá se říci, že by to byla nuda. Klidný postup tu a tam zbrzdí drobnější arény s velkým očtem monster a též boss.
Hodnocení – 2

Nepřátelé – 371
Tajné oblasti – 8
Odhadovaný čas – 25:00

 

2. Downtown

2. DowntownÚzké uličky nahradily podstatně širší a více propojené ulice plné pootevřených domků, vjezdů a garáží. Zatímco z první úrovně si hráč odnáší vyloženě klasické zbraně, teď přicházejí na řadu ty lepší a když je hráč pozorny, odnese si z tajných oblastí i dělo či odstřelovačku.
Hodnocení – 3

Nepřátelé – 540
Tajné oblasti – 9
Odhadovaný čas – 35:00

 

3. Premises

3. Premises

Další úroveň vyznačující se tentokráte jen jednou velkou ulicí v níž se mapa odehrává. Z celé modifikace mi právě tahle úroveň přijde nejslabší kvůli prostému prostředí, které jsme navíc viděli už v minulých úrovních. Autor tápe, zdá se…
Hodnocení – 4

Nepřátelé – 292
Tajné oblasti – 6
Odhadovaný čas – 15:00

 

4. Mental’s Tower

4. Mental's TowerZávěrečná úroveň se celá odehrává na jednom jediném place, kde není o monstra, munici ani zdraví nouze. Kapitola nepřináší jakožto finálového bosse nic nové – pouze vesmírné plavidlo Alcor.
Hodnocení – 3

Nepřátelé – 315
Tajné oblasti – 5
Odhadovaný čas – 35:00

 

Kapitola APPROACHING HELL

Celá kapitola se nese v duchu městských bojů a velmi se podobá první třetině BFE. Vhodně zapojené tajné oblasti, noví protivníci i kvalitní design ne nepodobný originálu. Approaching Hell by s klidem mohl být oficiálním DLC, ale je ‚jen‘ zadarmo stáhnutelným modem který dobře naváže na kvalitu originálu.

Nepřátelé – 1518
Tajné oblasti – 28
Odhadovaný čas – 1:50:00