Boss

ASGAROTH

asgaroth.jpg

Velký bílý démon podobný Alastorovi z předchozích dílů.
1. Může se napřáhnout a udeřit vás
2. Dokáže plivat oheň
3. Když zvedne ruku nad hlavu, přivolá déšť meteoritů, které dopadnou přímo na vás pokud včas neuhnete.
4. Může vystřelit ohnivou stěnu, které se těžko uhýbá.

Popis boje:
A – Bez karet
– Jakmile se Asgaroth objeví, zjeví se i Ramiel. Pokud vám chybí munice, brnění, či léčení, rychle si je vyzvedněte. Poblíž by mělo být jednak mnoho beden munice ale také dvě zlatá brnění a dvě zelenočervené duše (jedna je na skále vzadu). Jakmile máte výbavu, začněte couvat směrem odkud jste přišli. Pořád ustupujte a připravte si Molotov. Místa okolo je dostatek, čistě teoreticky můžete ustupovat až na počátek ostrova, takže není těžké držet si před démonem odstup. Především se snažte aby mezi vámi a Agarothem byla nějaká překážka, zkrátka aby ji musel obejít a vy tím získali náskok. Ideální totiž je oba nepřátele rozdělit. Nejprve se zaměřte na Ramiela a palte do něj dokud nechcípne. Bude to trvat dlouho, ale půjde to.
Poté se budete moci plně soustředit na Asgarotha, který je mnohem nebezpečnější, ale také větší, takže zdálky ho snadno zasáhnete. Před jeho ohnivými stěnami uhýbejte a pečlivě sledujte, jestli ze sebe nevypouští blesky, jakmile k tomu dojde, spadne na vás hromada kamenů před kterými musíte nějak uhnout. Prostoru kolem vás je dostatek, takže se nemusíte obávat, že se dostanete do kouta, pouze si hlídejte, abyste neskončili ve vodě. Palte do Asgarotha a občas zkuste z Molotova vystřelit i nádrž, jejíž výbuch bude extrémně zničující. Sice je těžké nálož včas odpálit, ale když se to podaří, významně si pomůžete. Nakonec Asgarotha určitě porazíte.

B – S kartami – Boss je součástí běžné úrovně, tudíž je třeba zvažovat, zda volit karty primárně pro úroveň nebo pro boj s bossem. V druhém případě rozhodně má smysl zvolit jako zlatou kartu Zlost a jako stříbrnou Vysávač zdraví. Dále stačí postupovat dle návodu a zlaté karty využít na Ramiela i Asgarotha (záleží, kolikrát je ještě můžete použít). Pokud vám zbývá pouze jedno použití, raději otočte postup popsaný výše a zaměřte se na Asgarotha. S kartou ho můžete porazit opravdu rychle a pak už se věnovat jen Ramielovi, což zvládnete i bez karet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Res - Boss a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář