Souhrn

Přehled všech kapitol SS:BFE. Počet nepřátel se na různé obtížnosti mění a celkem zaobírá 3 kategorie…
1. Turista + Snadná + Normal – Klasický počet
2. Těžká + Mental – Vyšší počet
3. Vysoká (Serious) – Extrémně vysoký počet
Na nejtěžší Mental obtížnost je počet nepřátel nižší než na obtížnost Vysoká (Serious).

Uvedený počet nepřátel odpovídá nejnižší kategorii, tedy nejnižší možný počet nepřátel v dané úrovni. Na vyšší obtížnosti počet nepřátel mírně roste – zhruba o 10-30 kusů.


 

1. BFE – Before First Encouter

Tab - BFE

Třetí plnohodnotný díl SS se skládá pouze z jediné klasické kapitoly, která je opět situována do Croteamem evidentně zbožňovaného Egypta. A tak opět nechybí chrámy, pyramidy, sfingy, sochy Egyptských bohů a samozřejmě tuny a tuny písku okolo. BFE je však zasazený do blízké budoucnosti a tak krom historických staveb nechybí nové prostředí moderního města postiženého válkou. Celkem dvanáctiúrovňová kapitola nabídne pořádný nášup nepřátel a působivou herní dobu. Z hlediska předpokládané délky jde o vůbec nejdelší oficiální kapitolu dosavadních dílů Serious Sama.

 

2. Jewel of the Nile (DLC)

Tab - Jewel of the Nile

Jediné DLC pro SS 3. Nová kapitola čítá tři úrovně, které jsou však poměrně dlouhé a především pěkně nadesignované. Herní doba čítá zhruba dvě hodiny, což není na přídavek podobného typu málo. Celkově se jedná o slušné rozšíření v němž se ke slovu hojně dostanou i zbraně, které byly v BFE pouze předmětem tajných oblastí.

Příspěvek byl publikován v rubrice SS 3 - Souhrn a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář